member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home

O firme

Sme rodinná firma, ktorú v roku 1986 založili manželia Bartošoví. Rodinnú štafetu prebrali ich deti Lenka a Martin, ktorí firmu riadia v súčasnosti.

Začínali sme s potlačou textilných materiálov. Neskôr sme rozšírili svoje služby o strojové vyšívanie a výrobu samolepiek a iných reklamných predmetov. Dnes ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy. Od spracovania návrhu až po realizáciu.

Zamestnávame 22 ľudí v trojsmennej prevádzke. Zároveň pôsobíme ako chránená dielňa, čo má nesporné výhody hlavne pre väčšie firmy.

Od začiatku našej existencie sme kládli dôraz na kvalitu každého kusu, ktorý prechádza kontrolou už pri výrobe.

Spokojný zákazník je pre nás iba ten, ktorý od nás odchádza s produktom zhotoveným presne podľa svojich predstáv. Ak neveríte vyskúšajte nás.

© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje