member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Služby

Potlač - Sitotlač - Sieťotlač

Sietotlač je technológia s najdlhšou tradíciou. Pochádza z Číny a prvá zmienka pochádza z obdobia Dynastie Song (960–1279 AD). Sieťotlač prišla do Západnej Európy z Ázie niekedy na konci 18-teho storočia, netešila sa však veľkej obľube, veľmi sa v Európe nerozšírila až pokiaľ neboli dostupné hodvábne sitá z východu.

Základom sieťotlače je sito, ktoré je natiahnuté na ráme. Pripravíme si osvit /je to fólia, na ktorej je natlačený motív rozseparovaný na jednotlivé farby/. Na sito nanesieme fotochemickú vrstvu a následne priložíme osvit. Sito osvietime a následne vymyjeme. Výsledkom je hotová šablóna. Tam kde bol priložený motív zostanú dierky otvorené, ostatné dierky sú zalepené. Pripravíme si farbu a stierky a možeme tlačiť.

Naša firma používa väčšinou na potlač vodou riediteľné farby, ktoré nezaťažujú životné a pracovné prostredie.

Špičkové strojové vybavenie našej firmy, mnohoročné skúsenosti, skvelí pracovný tím nám umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky na maximálne profesionálnej úrovni, a to je to v čom sa výrazne odlišujeme od konkurenčných firiem.

Aktuálne máme 2 nové sieťotlačové poloautomaty M&R Sportsman EX 2020 - 12/10. Môžeme tlačiť až 10 farieb naraz, ale tiež rôzne špeciálne efekty. Vďaka týmto strojom máme ešte vyššiu kvalitu potlače, zvýšili sme kapacity na 20.000 ks denne a skrátili dodacie termíny. Dokážeme ešte lepšie uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky Vás, našich zákazníkov.

Výhody sieťotlače:
 • tlačiť môžeme na ploché aj na valcovité predmety
 • vysoká kvalita tlače
 • jedna z najlacnejších technológií
 • sieťotlačou vytvoríme veľké logá, ale aj malé motívy
 • vyberať môžete zo širokej škály farieb a špeciálnych efektov

Nevýhody:
 • vstupné náklady - preto odporúčame sieťotlač až od cca 25 ks

Na menšie série máme k dispozícii 2 ručné karusely.

Druhy potlače:

tlač priame farby, rastrová tlač, 3D potlač /napeňovacia alebo jej hovoríme aj expanzná/, discharge, transferová potlač

Najčastejšie otázky:

Je potlač trvácna? Vydrží aj po opraní?

Na potlač používame najkvalitnejšie švajčiarske a talianske farby značiek Bezema a Manoukian. Pri sieťotlači môžeme zodpovedne povedať, že potlačený motív je na textile navždy. Po natlačení motívu idú textílie do špeciálneho tunela, kde sa takzvane zafixujú a to zabezpečí, že farby obalia vlákna nastálo a teda sa nedajú vyprať.

Potlačíte mi aj jedno tričko?

Sieťotlač je cenovo výhodná približne od 25 ks. Na malé série však máme ďalšie technológie ako sú priama digitálna potlač textilu - DTG, flex alebo flock

Viete nám potlačený tovar dopraviť ?

Na prepravu využívame služby kuriérskej spoločnosti Remax. Pri objednávke tovaru s potlačou nad 300 Eur je preprava zdarma.

Chcem vedieť cenu potlače

Najlepšie je poslať nám e-mail. Mal by obsahovať nasledujúce údaje:
 • počet kusov a typ potláčaného výrobku
 • počet farieb motívu /lepšie je poslať rovno tlačový motív nakoľko niekedy je potrebné tlačiť viac alebo naopak menej farieb ako v skutočnosti vidíte voľným okom, prípadne vieme niektoré motívy natlačiť naraz, v prípade že sa jedná o viac motívov na jednom výrobku/
 • umiestnenie tlače
 • veľkosť potlače - rozlišujeme hlavne veľkosť do 100 cm2, veľkosť do A4 a motívy väčšie ako A4
 • spôsob balenia - ak dodávame tovar my štandardne balíme tovar po 1 ks so sáčkov, za lepivý sáčik je príplatok, ak dodáva tovar zákazník za vybalovanie a balenie platí zvlášť.
 • spôsob dopravy
Na základe týchto údajov Vám radi vypracujeme cenovú ponuku, expresne, najneskôr do 24 hodín od obdržania e-mailu.

Môžem dodať vlastné tričká?

Tričká si môže samozrejme dodať aj zákazník. UpozorŇujeme však na určité riziká:
Niektoré textílie môžu mať rôzne chemické a povrchové úpravy. Môže to mať za následok zožltnutie trička po fixácii v tuneli, alebo neskoršie zmeny potlače, či už jej farebnosti alebo jej vlastností.
Preto odporúčame vybrať si z našej širokej ponuky značkového reklamného textilu za vynikajúce ceny.

© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje