member of

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti reklama BARTOŠ, s.r.o. zavedením inovatívnej tlačiarenskej technológie

Tel: 032 _74 30 433  |  Fax: 032 74 30 434  |  E-mail: bartos@bartos.sk

Veľkoobchodné ceny uvedené na našej stránke sú bez DPH

DeutschSlovensky

Konverzný kurz: 1 EURO = 30.1260 Sk

Home Služby

Vyšívanie

Vyšívanie podľa grafickej predlohy dodanej zákazníkom vyvzorujeme za pomoci špeciálneho software výšivku na konkrétny druh tovaru a materiálu, ktorý sa bude vyšívať.

Vyšívame na diely aj na hotové výrobky, tričká, mikiny, uteráky, osušky, šiltovky a čiapky, pracovné oblečenie, košieľky na krst, nášivky, menovky, domovenky, klubové znaky, erby.

Druhy výšiviek:
klasická, 3D výšivka, aplikácie

» Klasická výšivka

používame ju na všetky druhy textilných materiálov, na diely aj na hotové výrobky. Možnosť vyšitia až 15-tich farieb

» 3D výšivka

na pevnejšie druhy materiálov. Na diely aj na hotové výrobky. 3D efekt je vytvorený špeciálnou penou. 3D výšivka je vhodná len na niektoré výšivky preto je nutná konzultácia.

» Aplikácie

na všetky druhy materiálov na diely aj hotové výrobky. Efekt je vytvorený použitím iného textilného materiálu, ktorý sa pri vyšívaní položí na základný materiál.

Vyšívanie už od jedného kusu!
cenová ponuka bezplatne!


Cenu stanovujeme na základe počtu stehov jednotlivých vzorov. Orientačné ceny: jednoduchý nápis cca 10 cm – 2,5 € /ks pri malých množstvách do 50 ks.

Vyšívanie na vysokokvalitných strojoch japonskej firmy TAJIMA, ktoré vďaka špeciálnym krokovým motorom zaručujú detailné spracovanie výšiviek.Vzorkovník nití
na stiahnutie
© 2009 Copyright Sieťotlač Bartoš, všetky práva vyhradené. Webdesign by Visiblebrand, s.r.o.
Komplexné služby v oblasti reklamy -

kovové kľúčenky, odznaky a iné výrobky z kovu na zákazku, zástavy a vlajky, mikrovláknové utierky, samoplepky exteriér a interiér, reklamné predmety, reklamný textil a pracovné oblečenie, šnúrky na krk, kovové tácky a kovové krabičky na zákazku, bannery a iné nosiče reklamy, slovenské sady, papier, športové dresy, stolové vlajočky, nášivky, farby na ručné maľovanie textilu, gumené etikety, magnetky, farmaceutické produkty, mincovníky na zákazku, tienidlá do auta, USB kľúče, podložky pod myš, krabice na víno, sladká reklama, darčekové čaje